Zastřešení objektů

Potřebujete zastřešit Váš stávající objekt či chcete pouze postavit přístřešek třeba pro auto? Připravili jsme pro Vás jednoduchou variantu zastřešení z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce.

Zastřešení objektů se montuje z prefabrikovaných ocelových dílců, „C” nebo „Ω”  profilů, a to konkrétně ze střešních nebo stropních vazníků (panelů). Zastřešení může být využito jako střecha či strop stávajících objektů, nebo jako střecha pro terasy, altány, přístřešky, garážová stání, aj.

Pro spojování ocelových dílců z „C” profilů jsou používány nýty o průměru 4,8 mm, pro dílce z „Ω”  profilů jsou používány metrické šrouby o průměru 9,5 mm s možností využití ztužení pomocí samořezných šroubů TEX.

Popis: lehké tenkostěnné ocelové zastřešení, zastřešení objektů z oceli, zastřešení objektů z ocelové konstrukce, zastřešení terasy z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce, zastřešení z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, lehká tenkostěnná ocelová konstrukce pro zastřešení objektu, konstrukce z oceli k zastřešení stavby, zastřešení z ocelové konstrukce

  Parametry oceli
  Typ profilu  „Ω” nebo „C”
  Šířka profilu 51 mm - 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,75 mm - 1,15 mm 
     
     

STROPNÍ PANELY_VAZNÍKY (4)   OCELOVÁ KONSTRUKCE ZASTŘEŠENÍ (1)   OCELOVÁ KONSTRUKCE ZASTŘEŠENÍ (2)