Zahradní domek a garáž

Chcete si postavit na zahradu zahradní domek, chatku anebo potřebujete garáž pro Vaše auto? Jednoduchá technologie lehké tenkostěnné ocelové konstrukce je vhodná pro jakoukoli výstavbu. Je lehká odolná a lehce přizpůsobitelná Vašim představám.

Pro tyto typy staveb je ocelová konstrukce výborná, protože svým flexibilním řešením Vám nabízí neomezené možnosti. Vzhledem k tomu, že tenkostěnná ocelová konstrukce je lehká není při samotné montáži zapotřebí žádné speciální techniky. Navíc je vysoce odolná a pevná, nepodléhá korozi, plísni ani jiným škůdcům.

Ocelová konstrukce pro zahradní domek nebo garáž se dodává ve smontovaných prefabrikovaných dílcích (panelech či vaznících) z  „C” nebo „Ω” profilů. Z „C” profilů se vyrábí panely převážně pro stěny a jednoduché stropy, které se spojují dohromady pomocí nýtů o průměru 4,8 mm. Z „Ω” profilů se vyrábí vazníky pro podlahy nebo střechy, které se spojují dohromady za pomoci metrických šroubů o průměru 9,5 mm.

Popis: ocelový zahradní domek, zahradní domek z oceli, zahradní domek z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, ocelová konstrukce pro zahradní domek, zahradní domek z ocelové konstrukce, lehká tenkostěnná rámová ocelová konstrukce zahradního domku

  Parametry oceli
  Typ profilu  „Ω” nebo „C”
  Šířka profilu 51 mm - 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,55 mm - 1,15 mm
     
     
     

GARÁŽ Z LEHKÉ RÁMOVÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)   GARÁŽ Z LEHKÉ RÁMOVÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   ZAHRADNÍ DOMEK Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)
         
ZAHRADNÍ DOMEK Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   ZAHRADNÍ DOMEK Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (3)   ZAHRADNÍ DOMEK Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (4)