Výplňový panel

Potřebujete pro Váš konstrukční rám výplň? Přinášíme Vám jednoduchý a lehký, avšak velmi odolný výplňový panel z lehké rámové ocelové konstrukce.

Pro železobetonové či ocelové skelety dodáváme tenkostěnné ocelové výplně. Výplně se vyrábí z „C” profilů o šířce 140 mm a dodávají se jako smontované prefabrikované dílce - panely. V profilech jsou již předem vyrobeny otvory pro spojovací materiál a díly do sebe přesně zapadají.

Výplně pro konstrukční rámy jsou vyráběny z pozinkované oceli. Materiál je tak chráněn převážně proti korozi a zároveň maximalizuje životnost konstrukce. Panely z tenkostěnné rámové konstrukce lze snadno opláštit jakýmkoliv stavebním materiálem. Panely jsou velmi lehké a proto s nimi lze na stavbě manipulovat bez jeřábu, avšak při stavbách budov s více patry je možné pro snazší manipulaci jeřáb využít. Hotové rámy lze vyplnit běžnými izolačními materiály.

Popis: ocelové panely pro konstrukční rámy, výplně konstrukčních rámů z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce, stěnové panely z lehké rámové ocelové konstrukce pro konstrukční rámy, ocelová výplň konstrukčního rámu

  Parametry oceli
  Typ oceli „C”
  Šířka profilu 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 -400  g/m2
  Tloušťka oceli 0,55 mm - 1,15 mm
     
     

OCELOVÉ PANELY PRO KONSTRUKČNÍ RÁMY (2)   OCELOVÉ PANELY PRO KONSTRUKČNÍ RÁMY (1)   OCELOVÉ PANELY PRO KONSTRUKČNÍ RÁMY (3)