Střešní vazníky

Potřebujete novou střešní konstrukci pro Váš stávající objekt nebo stavíte novou stavbu a chcete mít kvalitní konstrukci střechy? Máme pro Vás řešení pro jakýkoliv tvar střechy, a to střešní vazníky z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce, které jsou vysoce odolné a pevné.

Střešní vazníky z lehkých tenkostěnných ocelových profilů jsou široce využitelné pro realizaci všech typů střech a lze je zkombinovat s jakýmkoliv stavebním materiálem. Díky vysoké odolnosti, snadnému využití a variabilnímu tvarovému řešení zcela nahrazují využití klasických dřevěných vazníků. Lze s nimi zastřešit jakýkoliv půdorys.

Dodáváme již předem smontované vazníky. V dodávaných ocelových profilech jsou již vyraženy otvory pro spojovací materiál,  prostřihy a průrazy, díly proto do sebe přesně zapadají. K ocelovým dílcům poskytujeme montážní výkres.

Popis: ocelové střešní vazníky, vazníky pro střechy z oceli, ocelová střecha, střecha z oceli, střešní vazníky z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, tenkostěnná ocelová střecha

  Parametry oceli
  Typ profilu „Ω”
  Šířka profilu 51 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,75 mm - 1,2 mm
     
     

NÁVRHY STŘEŠNÍ KONSTRUKCE:

STŘEŠNÍ VAZNÍKY Z OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)   STŘEŠNÍ VAZNÍKY Z OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   STŘEŠNÍ VAZNÍKY Z OCELOVÉ KONSTRUKCE (3)   STŘEŠNÍ VAZNÍKY Z OCELOVÉ KONSTRUKCE (4)

 

STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (4)   STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (5)   STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (8)
         
STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (6)   STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (7)   STŘEŠNÍ OCELOVÁ KONSTRUKCE (9)