Stěnový panel

Stavíte nový objekt nebo jen přistavujete ke stávajícímu objektu prostory a přemýšlíte jakou zvolit stavební technologii? Připravili jsme pro Vás jednoduchou, lehkou a rychlou technologii z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce.

Ocelové profily, ze kterých se vyrábí stěnové panely, se vyrábí ze za studena válcované pozinkované oceli, která zaručuje vysokou kvalitu a odolnost celkové stavby. Základním tvarem profilu pro výrobu stěnových panelů je tvar „C”. Profily jsou vyráběny na moderních strojích za pomocí nejnovějšího softwaru a nejsou limitovány velikostí. 

Ve všech profilech jsou při výrobě vyraženy montážní otvory, průrazy a prostřihy k zajištění rychle a jednoduché montáže. Díky této inovativní technologii již není třeba na stavbě nic upravovat, vše je vyrobeno s přesností na milimetry. 


Flexibilita našeho systému umožňuje přizpůsobit konstrukci na míru dle požadavků investora. Světlé výšky našich staveb mohou dosahovat až 8 m.

Popis: stěna z oceli, ocelová stěna, stěnové panely z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, lehká tenkostěnná ocelová stěna, tenkostěnné ocelové profily pro konstrukci stěny, stěna z lehkého ocelového panelu

  Parametry oceli
  Typ profilu „C”
  Šířka profilu 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,55 mm - 1,15 mm
     
     
     

STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)   STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (3)
         
STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (4)   STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (5)   STĚNOVÉ PANELY Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (6)