Schodiště

Potřebujete rychle a snadno postavit venkovní či vnitřní schodiště? Snadnou variantou je schodiště z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, které jednoduše přizpůsobíte jakémukoli prostředí a jsou odolné, pevné a lehké.

Z ocelových profilů lze vyrobit nejen nepřeberné množství staveb, ale třeba i schodiště. Schodiště může být navrženo již v projektu pro stavbu anebo může být navrženo a zrealizováno samostatně do stávajícího objektu. Schodiště je velmi snadné smontovat a umístit takzvaně kdekoliv (venkovní schodiště, schodiště v hale, v domě, aj.).

Popis: ocelové schodiště, schodiště z oceli, schody z oceli, schodiště z ocelové konstrukce, tenkostěnné ocelové profily pro konstrukci schodiště, schody z ocelových profilů, ocelové schody, schody z tenkostěnných ocelových profilů, schodiště z lehké rámové ocelové konstrukce, schody z tenkostěnných ocelových vazníků, schody z lehké ocelové konstrukce  

  Parametry oceli
  Typ profilu „C” nebo „Ω”
  Šířka profilu 51 mm - 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,75 mm - 1,15 mm
     

SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (4)   SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (5)   SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (6)
         
SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (2)   SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (1)   SCHODIŠTĚ Z LEHKÉ TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (3)