Ocelový skelet rodinného domu

Chcete si postavit vysněný dům pro Vaši rodinu a hledáte vhodnou technologii výstavby? Přinášíme Vám revoluční novinku ve stavebnictví, a to výstavbu z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce.

Skelet rodinného domu z lehké tenkostěnné konstrukce Mr. Merkur se skládá z jednotlivých „C” nebo „Ω” profilů, které v sobě již z výroby mají předvyražené otvory pro spojovací materiál, prostřihy, průrazy a otvory pro vedení instalací (elektřinu, vodu, kanalizaci, internet, osvětlení, zabezpečení domu, rozvody rádia, televize, atd.).

Díky kvalitnímu softwaru a strojové výrobě je konstrukce vyrobena s milimetrovou přesností a na stavbě tak již nedochází k žádným úpravám, a proto je čas potřebný pro montáž ocelové konstrukce několikanásobně kratší než výstavba či montáž stavby z běžných  stavebních materiálů. Oproti konkurenci jsme schopni vyrobit ocelovou konstrukci až o 1/3 lehčí.  

Kombinací lehké tenkostěnné ocelové konstrukce a kvalitních izolačních materiálů mohou rodinné domy dosahovat nízkoenergetického či pasivního standardu. Z tenkostěnných ocelových profilů lze kromě rodinného domu postavit také dům bytový, a to až do 5 podlaží.

Popis: dům z oceli, ocelový dům, rodinný dům z oceli, rodinný dům z ocelové konstrukce, konstrukce rodinného domu z lehkých tenkostěnných ocelových profilů, ocelové konstrukce pro stavbu rodinného domu

  Parametry oceli
  Typ profilu  „Ω” nebo „C”
  Šířka profilu 51 mm - 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,55 mm - 1,15 mm
     
     
     
     

LEHKÝ OCELOVÝ RODINNÝ DŮM (4)   RODINNÝ DŮM Z TENKOSTĚNNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (7)   LEHKÁ TENKOSTĚNNÁ OCELOVÁ KONSTRUKCE DOMU (6)
         
LEHKÝ TENKOSTĚNNÝ OCELOVÝ SKELET (5)   RODINNÝ DŮM Z LEHKÉ RÁMOVÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (15)   RODINNÝ DŮM Z LEHKÉ RÁMOVÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE (16)