Ocelový skelet haly

Potřebujete rychle vyrábět či skladovat? Máme pro Vás řešení, postavte si skladovou či výrobní halu z lehké tenkostěnné ocelové konstrukce!

Ocelový skelet pro halu z lehké tenkostěnné konstrukce Mr. Merkur se skládá z jednotlivých „C” nebo „Ω” profilů, které v sobě již z výroby mají předvyražené otvory pro spojovací materiál a vedení instalací, prostřihy a průrazy.

Díky kvalitnímu softwaru a strojové výrobě je konstrukce vyrobena s milimetrovou přesností a na stavbě tak již nedochází k žádným úpravám, a proto je čas potřebný pro montáž ocelové konstrukce několikanásobně kratší než výstavba či montáž stavby z běžných  stavebních materiálů. Oproti konkurenci jsme schopni vyrobit ocelovou konstrukci až o 1/3 lehčí.  

I lehká tenkostěnná ocelová konstrukce Merkur má své limity, hala může mít světlou výšku až 8 m, střešní vazníky bez podpory ve vzdálenosti až 22 m a podlahové vazníky o délce až 8,5 m.

Popis: ocelová hala, tenkostěnná ocelová hala, hala z oceli, hala z tenkostěnných ocelových profilů, lehká tenkostěnná rámová ocelová hala, hala z ocelové konstrukce, konstrukce haly z oceli, lehká montovaná ocelová hala

  Parametry oceli
  Typ profilu  „Ω” nebo „C”
  Šířka profilu 51 mm - 140 mm
  Typ oceli G350/G550
  Povrchová úprava Zn 275 - 400 g/m2
  Tloušťka oceli 0,55 mm - 1,15 mm
     
     
     

LEHKÝ TENKOSTĚNNÝ OCELOVÝ SKELET (4)   LEHKÁ TENKOSTĚNNÁ RÁMOVÁ OCELOVÁ HALA (2)   LEHKÁ TENKOSTĚNNÁ RÁMOVÁ OCELOVÁ HALA (3)